Türk takımlarının Şampiyonlar Ligi fikstürü belirlendi

Bu sezon ilk kez düzenlenecek olan Basketbol Şampiyonlar Ligi (Basketball Champions Leauge) organizasyonunda yer alacak 4 Türk takımının fikstürü belirlendi.

Türk takımlarının Şampiyonlar Ligi fikstürü belirlendi

Bu sezon FIBA tarafından ilk kez düzenlenecek Basketbol Şampiyonlar Ligi organizasyonunda Beşiktaş Sompo Japan ve Muratbey Uşak Sportif 2. ön eleme turundan itibaren, Pınar Karşıyaka ve Banvit ise gruplarda mücadele edecek. Temsilcilerimizin Şampiyonlar Ligi kapsamında oynayacağı karşılaşmaların tarihleri ise şöyle:

Beşiktaş:

4 Ekim Salı - KK Igokea / KK Mornar Bar maçının galibi – Beşiktaş Sompo Japan

6 Ekim Perşembe – Beşiktaş Sompo Japan - KK Igokea / KK Mornar Bar maçının galibi

Muratbey Uşak Sportif:

4 Ekim Salı – Muratbey Uşak Sportif - AEK/Cluj maçının galibi

6 Ekim Perşembe - AEK/Cluj maçının galibi – Muratbey Uşak Sportif

Pınar Karşıyaka:

19 Ekim Çarşamba - Lukoil Academic/ Oadea/ Prievidza (Gruba kalmayı başaran) – Pınar Karşıyaka

26 Ekim Çarşamba – Reyer Vanezia – Pınar Karşıyaka

2 Kasım Çarşamba – Pınar Karşıyaka – Maccabi Rishon Le Zion

9 Kasım Çarşamba – Avtodor Saratov – Pınar Karşıyaka

16 Kasım Çarşamba – Pınar Karşıyaka – Le Mans

23 Kasım Çarşamba – Khimik – Pınar Karşıyaka

30 Kasım Çarşamba – Pınar Karşıyaka - Kataja/ Södartalje/ Proxsimous Spirou (Gruba kalmayı başaran)

7 Aralık Çarşamba - Pınar Karşıyaka - Lukoil Academic/ Oadea/ Prievidza (Gruba kalmayı başaran)

14 Aralık Çarşamba - Pınar Karşıyaka - Reyer Vanezia

21 Aralık Çarşamba - Maccabi Rishon Le Zion - Pınar Karşıyaka

4 Ocak Çarşamba - Pınar Karşıyaka - Avtodor Saratov

11 Ocak Çarşamba - Le Mans - Pınar Karşıyaka

18 Ocak Çarşamba – Khimik – Pınar Karşıyaka

25 Ocak Çarşamba - Kataja/ Södartalje/ Proxsimous Spirou (Gruba kalmayı başaran) – Pınar Karşıyaka

Banvit:

19 Ekim Çarşamba - Ironi Nahariya/ Rilski Sportist / Tsmoki Minsk (Gruba kalmayı başaran) – Banvit

26 Ekim Çarşamba – Fraport Skyliners - Banvit

2 Kasım Çarşamba – Banvit – CEZ Nymburk

9 Kasım Çarşamba – Aris - Banvit

16 Kasım Çarşamba – Banvit – AS Monaco

23 Kasım Çarşamba – Helios Suns - Banvit

30 Kasım Çarşamba – Banvit - Donar Groningen/ DC Tartu/  Bakken/Sassari (Gruba kalmayı başaran)

7 Aralık Çarşamba – Banvit - Ironi Nahariya/ Rilski Sportist / Tsmoki Minsk (Gruba kalmayı başaran)

14 Aralık Çarşamba – Banvit - Fraport Skyliners

21 Aralık Çarşamba - CEZ Nymburk - Banvit

4 Ocak Çarşamba – Banvit - Aris

11 Ocak Çarşamba – AS Monaco - Banvit

18 Ocak Çarşamba – Banvit – Helios Suns

25 Ocak Çarşamba - Donar Groningen/ DC Tartu/  Bakken/Sassari (Gruba kalmayı başaran)- Banvit




HABERE YORUM YAZIN

DİĞER BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE HABERLERİ
Detay Sağ 1 - 300x300 (google)
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
Detay Sağ 2 erboy  - 300x250