Nenad Markovic, Şampiyonlar Ligi grubunu değerlendirdi

Pınar Karşıyaka'nın Boşnak çalıştırıcı Nenad Markovic, Şampiyonlar Ligi grubuyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Nenad Markovic, Şampiyonlar Ligi grubunu değerlendirdi

Pınar Karşıyaka'nın Boşnak çalıştırıcısı Nenad Markovic, kura çekiminin ardından FIBA'nın resmi Şampiyonlar Ligi internet sitesine değerlendirmelerde bulundu.

Önlerindeki en önemli zorluğun birçok farklı ülkede deplasman maçlarına çıkmak olacağının altını çizen Markovic, "Yapılabilecek ilk değerlendirme, Avrupa'da çok fazla seyahat edecek olmamız. Bu bizim için bir sorun olabilir. Bu kadar uzun seyahatlerin ardından toparlanmak kolay bir iş değil ama biz play-offlara kalacağımıza inanıyoruz" dedi.

Play-offlara kaldıktan sonra ne kadar ilerleyebileceklerini hep birlikte göreceklerini belirten Markovic, "Umuyorum ki, Basketbol Şampiyonlar Ligi'ndeki tüm iyi takımlarla mücadele edebilecek bir takım oluşturacağız. Şu an için derin analizler yapmak çok zor, çünkü turnuva başladığında takımların kadrolarında hangi oyuncuların olacağını bilemiyoruz. Ama Venezia zengin bir geleneğe sahip bir takım ve onların güçlü bir kadrosu olacağına eminim. Aynısı Le Mans için de geçerli. Saratov, Khimik ve Maccabi'yi de kimse küçük göremez" diyerek zorlu mücadeleler vereceklerini belirtti.

Salahattin Oytun İdel / Basketbolig.com
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER BASKETBALL CHAMPIONS LEAGUE HABERLERİ
Detay Sağ 1 - 300x300 (google)
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
Detay Sağ 2 erboy  - 300x250