ŞAMPİYONA SIRALAMASI | ||||||||||||||||||||
1. ANADOLU EFES S.K. | ||||||||||||||||||||
2. BANDIRMA KIRMIZI B.K. | ||||||||||||||||||||
3. GALATASARAY S.K. | ||||||||||||||||||||
4.PINAR KARŞIYAKA S.K. | ||||||||||||||||||||
5. FENERBAHÇE S.K. | ||||||||||||||||||||
6. DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ S.K. | ||||||||||||||||||||
7.ANTALYA GELİŞİM GENÇLİK S.K. | ||||||||||||||||||||
8. BEŞİKTAŞ J.K. | ||||||||||||||||||||
9. MURATPAŞA BELEDİYESİ S.K. | ||||||||||||||||||||
10. ÇANKAYA KARŞIYAKA S.K. | ||||||||||||||||||||
11. GENÇ KOLEJLİLER S.K. | ||||||||||||||||||||
12. MAVİŞEHİR KOLEJİ S.K. | ||||||||||||||||||||
13. EGE YILDIZLARI S.K. | ||||||||||||||||||||
14. TOFAŞ S.K. | ||||||||||||||||||||
15. ADANA ÇUKUROVA S.K. | ||||||||||||||||||||
16. ABC KOEJİ S.K. |
Final
Bandırma Kırmızı 51-55 Anadolu Efes
Yarı final
Galatasaray 65-69 Bandırma Kırmızı
Anadolu Efes 53-38 Pınar Karşıyaka
Çeyrek final
Galatasaray 75-67 Fenerbahçe
Darüşşafaka Doğuş 54-62 Anadolu Efes
Bandırma Kırmızı 55-50 Beşiktaş
Antalya Gelişim 52-56 Pınar Karşıyaka
Klasman maçları:
Tofaş 73-46 ABC Koleji
Adana Çukurova 54-75 Ege Yıldızları
Genç Kolejliler 62-67 Muratpaşa Belediyesi
Çankaya Karşıyaka 37-36 Mavişehir Koleji
Fenerbahçe 61-55 Beşiktaş
Darüşşafaka Doğuş 61-57 Antalya Gelişim
ABC Koleji 35-66 Adana Çukurova
Tofaş 56-73 Ege Yıldızları
Genç Kolejliler 69-50 Mavişehir Koleji
Muratpaşa Belediyesi 65-60 Çankaya Karşıyaka
Beşiktaş 48-67 Antalya Gelişim
Fenerbahçe 70-58 Darüşşafaka Doğuş
Galatasaray 72-55 Pınar Karşıyaka
Grup Maçları
24.Mayıs | A | DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ S.K. | 66-56 | TOFAŞ S.K. | |
A | GENÇ KOLEJLİLERR S.K. | 48-78 | GALATASARAY S.K. | ||
C | ABC KOLEJİ S.K. | 30-82 | FENERBAHÇE S.K. | ||
C | MURATPAŞA BELEDİYESİ S.K. | 45-65 | ANADOLU EFES S.K. | ||
B | ÇUKUROVA | 62-82 | ANTALYA GELİŞİM GENÇLİK | ||
B | ÇANKAYA KARŞIYAKA S.K. | 43-93 | BANDIRMA KIRMIZI B.K. | ||
D | BEŞİKTAŞ J.K. | 66-47 | EGE YILDIZLARI S.K. | ||
D | PINAR KARŞIYAKA S.K. | 65-41 | MAVİŞEHİR KOLEJİ S.K. | ||
25.Mayıs | D | EGE YILDIZLARI S.K. | 45-47 | PINAR KARŞIYAKA S.K. | |
D | MAVİŞEHİR KOLEJİ S.K. | 41-55 | BEŞİKTAŞ J.K. | ||
B | ANTALYA GELİŞİM GENÇLİK | 65-36 | ÇANKAYA KARŞIYAKA S.K. | ||
B | BANDIRMA KIRMIZI B.K. | 55-43 | ÇUKUROVA | ||
A | TOFAŞ S.K. | 51-57 | GENÇ KOLEJLİLERR S.K. | ||
A | GALATASARAY S.K. | 59-43 | DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ S.K. | ||
C | FENERBAHÇE S.K. | 81-45 | MURATPAŞA BELEDİYESİ S.K. | ||
C | ANADOLU EFES S.K. | 75-29 | ABC KOLEJİ S.K. | ||
26.Mayıs | C | 12:00 | ABC KOLEJİ S.K. | 63-71 | MURATPAŞA BELEDİYESİ S.K. |
C | 14:00 | FENERBAHÇE S.K. | 60-62 | ANADOLU EFES S.K. | |
A | 16:00 | DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ S.K. | 65-52 | GENÇ KOLEJLİLERR S.K. | |
A | 18:00 | TOFAŞ S.K. | 39-90 | GALATASARAY S.K. | |
D | 12:00 | BEŞİKTAŞ J.K. | 32-43 | PINAR KARŞIYAKA S.K. | |
D | 14:00 | EGE YILDIZLARI S.K. | 48-57 | MAVİŞEHİR KOLEJİ S.K. | |
B | 16:00 | ÇUKUROVA | 52-63 | ÇANKAYA KARŞIYAKA S.K. | |
B | 18:00 | ANTALYA GELİŞİM GENÇLİK S.K. | 46-76 | BANDIRMA KIRMIZI B.K. |
A GRUBU | ||||
(1) | GALATASARAY S.K. | |||
(2) | DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ S.K. | |||
(3) | GENÇ KOLEJLİLER S.K. | |||
(4) | TOFAŞ S.K. |
B GRUBU | ||||
(1) | BANDIRMA KIRMIZI B.K. | |||
(2) | ANTALYA GELİŞİM GENÇLİK S.K. | |||
(3) | ÇANKAYA KARŞIYAKA S.K. | |||
(4) | ADANA ÇUKUROVA |
C GRUBU | ||||
(1) | ANADOLU EFES S.K. | |||
(2) | FENERBAHÇE S.K. | |||
(3) | MURATPAŞA BELEDİYESİ S.K. | |||
(4) | ABC KOLEJİ S.K. |
D GRUBU | |||||
(1) | PINAR KARŞIYAKA S.K. | ||||
(2) | BEŞİKTAŞ J.K. | ||||
(3) | MAVİŞEHİR KOLEJİ S.K. | ||||
(4) | EGE YILDIZLARI S.K. |