Kadınlar Federasyon Kupası 22-29 Eylül’de Edremit’te

Kadınlar Federasyon Kupası karşılaşmaları, 22-29 Eylül tarihleri arasında Edremit’in ev sahipliğinde düzenlenecek.

Kadınlar Federasyon Kupası 22-29 Eylül’de Edremit’te

Turnuvada A Grubu’nda Yalova VIP Gençlik, Galatasaray Gelişim, Urla Belediyesi ve Akdeniz Üniversitesi, B Grubu’nda Edremit Bld. Gürespor, Mardin Büyükşehir Belediye, Elazığ İl Özel İdare ve Bursa Büyükşehir Belediyesi, C Grubu’nda Nesibe Aydın, Mersin BŞB Gelişim, İstanbul Üniversitesi Gelişim ve Ordu İEF Açı Koleji, D Grubu’nda da Çankaya Üniversitesi, Bayraklı Belediyesi, İstanbulgücü ve Mersin Üniversitesi mücadele edecek.

Burhaniye Atatürk Spor Salonu ve Edremit Spor Salonu’nda oynanacak karşılaşmaların programı şu şekilde:

TKBL Federasyon Kupası

Tarih|Saat

Grup

Salon

A Takımı

B Takımı

Skor

22.09.2018 I 13:00

A

Edremit Spor Salonu

Yalova VIP Gençlik

Galatasaray Gelişim

 

22.09.2018 I 15:15

A

Edremit Spor Salonu

Urla Belediyesi

Akdeniz Üniversitesi

 

23.09.2018 I 13:00

A

Burhaniye Atatürk Spor Salonu

Akdeniz Üniversitesi

Yalova VIP Gençlik

 

23.09.2018 I 15:15

A

Burhaniye Atatürk Spor Salonu

Galatasaray Gelişim

Urla Belediyesi

 

24.09.2018 I 13:00

A

Edremit Spor Salonu

Urla Belediyesi

Yalova VIP Gençlik

 

24.09.2018 I 15:15

A

Edremit Spor Salonu

Galatasaray Gelişim

Akdeniz Üniversitesi

 

Tarih|Saat

Grup

Salon

A Takımı

B Takımı

Skor

22.09.2018 I 17:30

B

Edremit Spor Salonu

Edremit Bld. Gürespor

Mardin Büyükşehir Belediyesi

 

22.09.2018 I 19:45

B

Edremit Spor Salonu

Elazığ İl Özel İdare

Bursa BŞB

 

23.09.2018 I 17:30

B

Burhaniye Atatürk Spor Salonu

Mardin Büyükşehir Belediyesi

Elazığ İl Özel İdare

 

23.09.2018 I 19:45

B

Burhaniye Atatürk Spor Salonu

Bursa BŞB

Edremit Bld. Gürespor

 

24.09.2018 I 17:30

B

Edremit Spor Salonu

Elazığ İl Özel İdare

Edremit Bld. Gürespor

 

24.09.2018 I 19:45

B

Edremit Spor Salonu

Mardin Büyükşehir Belediyesi

Bursa BŞB

 

Tarih|Saat

Grup

Salon

A Takımı

B Takımı

Skor

22.09.2018 I 13:30

C

Burhaniye Atatürk Spor Salonu

Nesibe Aydın

Mersin BŞB Gelişim

 

22.09.2018 I 15:45

C

Burhaniye Atatürk Spor Salonu

İstanbul Üniversitesi

Ordu İEF Açı KOleji

 

23.09.2018 I 13:40

C

Edremit Spor Salonu

Mersin BŞB Gelişim

İstanbul Üniversitesi

 

23.09.2018 I 15:45

C

Edremit Spor Salonu

Ordu İEF Açı KOleji

Nesibe Aydın

 

24.09.2018 I 13:30

C

Burhaniye Atatürk Spor Salonu

İstanbul Üniversitesi

Nesibe Aydın

 

24.09.2018 I 15:45

C

Burhaniye Atatürk Spor Salonu

Mersin BŞB Gelişim

Ordu İEF Açı KOleji

 

Tarih|Saat

Grup

Salon

A Takımı

B Takımı

Skor

22.09.2018 I 18:00

D

Burhaniye Atatürk Spor Salonu

Çankaya Üniversitesi

Bayraklı Belediyesi

 

22.09.2018 I 20:15

D

Burhaniye Atatürk Spor Salonu

İstanbulgücü

Mersin Üniversitesi

 

23.09.2018 I 18:00

D

Edremit Spor Salonu

Bayraklı Belediyesi

İstanbulgücü

 

23.09.2018 I 20:15

D

Edremit Spor Salonu

Mersin Üniversitesi

Çankaya Üniversitesi

 

24.09.2018 I 18:00

D

Burhaniye Atatürk Spor Salonu

İstanbulgücü

Çankaya Üniversitesi

 

24.09.2018 I 20:15

D

Burhaniye Atatürk Spor Salonu

Bayraklı Belediyesi

Mersin Üniversitesi

 

Çeyrek Final

Tarih|Saat

 

Salon

A Takımı

B Takımı

Skor

26.09.2018 I 13:00

 

Edremit Spor Salonu

-

-

 

26.09.2018 I 15:15

 

Edremit Spor Salonu

-

-

 

26.09.2018 I 17:30

 

Edremit Spor Salonu

-

-

 

26.09.2018 I 19:45

 

Edremit Spor Salonu

-

-

 

Yarı Final

Tarih|Saat

 

Salon

A Takımı

B Takımı

Skor

27.09.2018 I 15:15

 

Edremit Spor Salonu

-

-

 

27.09.2018 I 17:30

 

Edremit Spor Salonu

-

-

 

Final

Tarih|Saat

 

Salon

A Takımı

B Takımı

Skor

29.09.2018 I 16:00

 

Edremit Spor Salonu

-

-

 




Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER TKBL FEDERASYON KUPASI HABERLERİ
Detay Sağ 1 - 300x300 (google)
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
Detay Sağ 2 erboy  - 300x250