Eurobasket 2017 Eleme maçlarının ardından gruplarında lider olan ve en iyi dört ikinci olan takım arasına girerek Eurobasket 2017'ye katılma hakkı elde eden takımlar şöyle: Belçika, İzlanda, Almanya, Rusya, Polonya, Slovenya, Ukrayna, Gürcistan, Karadağ, Macaristan, Büyük Britanya
31 Ağustos Çarşamba
Belçika - Kıbrıs Rum Kesimi 65-46
Macaristan - Büyük Britanya 96-77
Estonya - Beyaz Rusya 81-62
Ukrayna - Bulgaristan 79-69
Gürcistan - Arnavutluk 86-47
İzlanda - İsviçre 88-72
Almanya - Danimarka 101-74
Hollanda - Avusturya
Rusya - Bosna Hersek 83-54
Polonya - Portekiz 83-57
Slovenya - Kosova 106-66
Makedonya - Lüksemburg 92-83
Karadağ - Slovak Cumhuriyeti 97-65
3 Eylül 2016
Kıbrıs Rum Kesimi – İzlanda 64-75
İsviçre – Belçika 72-87
Bulgaristan – Slovenya 78-83
Slovak Cumhuriyeti – Gürcistan 63-94
Macaristan – Lüksemburg 89-64
Beyaz Rusya – Polonya 79-97
Portekiz – Estonya 68-76
Büyük Britanya – Makedonya 75-58
Danimarka – Hollanda 72-90
Arnavutluk – Karadağ 73-113
Kosova – Ukrayna 63-70
Bosna Hersek – İsveç 63-48
Avusturya – Almanya 59-61
7 Eylül 2016
İsviçre - Kıbrıs Rum Kesimi 76-80
Belçika - İzlanda 80-65
Avusturya - Danimarka 86-66
Almanya - Hollanda 71-75
İsveç - Rusya 73-85
Belarus - Portekiz 72-62
Polonya - Estonya 78-64
Bulgaristan - Kosova 105-84
Slovenya - Ukrayna 84-77
Gürcistan - Karadağ 74-76
Slovakya - Arnavutluk 69-60
Büyük Britanya - Lüksemburg 95-72
Makedonya - Macaristan 66-76
10 Eylül Cumartesi
Kıbrıs Rum Kesimi - Belçika 55-72
İsviçre - İzlanda 83-80
Bulgaristan - Ukrayna 67-72
Slovak Cumhuriyeti - Karadağ 62-99
Portekiz - Polonya 74-81
Beyaz Rusya - Estonya 79-63
Büyük Britanya - Macaristan 80-88
Danimarka - Almanya 106-102
Arnavutluk - Gürcistan 64-84
Lüksemburg - Makedonya 74-82
Kosova - Slovenya 81-91
Bosna Hersek - Rusya 67-78
Avusturya - Hollanda 61-75
14 Eylül Çarşamba
İzlanda-Kıbrıs Rum Kesimi 84-62
Belçika-İsviçre 87-49
Almanya- Avusturya 78-58
Hollanda-Danimarka 98-88
İsveç-Bosna Hersek 76-78
Polonya-Beyaz Rusya 57-76
Estonya-Portekiz 82-63
Ukrayna-Kosova 100-61
Slovenya-Bulgaristan 85-63
Gürcistan-Slovakya 96-68
Karadağ-Arnavutluk 94-56
Makedonya-Büyük Britanya 62-89
Lüksemburg-Macaristan 65-68
17 Eylül Cumartesi
Rusya - İsveç 63-59
İzlanda - Belçika 74-68
Ukrayna - Slovenya 69-80
Kıbrıs Rum Kesimi - İsviçre 92-78
Danimarka - Avusturya 86-72
Macaristan - Makedonya 63-61
Portekiz - Beyaz Rusya 77-62
Estonya - Polonya 63-94
Arnavutluk - Slovakya Cumhuriyeti 72-65
Lüksemburg - Büyük Britanya 82-75
Hollanda - Almanya 51-82
Kosova - Bulgaristan 62-67
Karadağ - Gürcistan 84-90
A GRUBU
B GRUBU
C GRUBU
D GRUBU
E GRUBU
F GRUBU
G GRUBU