Site En Üstü 728x90 - 970x90 (TBF)

3.Galenos Cup'ta şampiyon Türk Telekom

Bergama Belediyesi’nin ev sahipliğinde, Bergama Belediyesi Erdal Önder Spor Salonu’nda TBL’nin iddialı ekiplerinden Türk Telekom, Afyon Belediyesi, Petkim Spor ve Düzce Belediyesi’nin kıyasıya mücadele ettiği turnuvada rakibi Düzce Belediyesi’ni geçmeyi başaran Türk Telekom şampiyon oldu.

3.Galenos Cup'ta şampiyon Türk Telekom

Turnuvanın diğer karşılaşmasında ise Afyon Belediyesi ile Petkimspor karşı karşıya geldi. Kıyasıya mücadelenin yaşandığı karşılaşmada galip gelen taraf Afyon Belediyesi oldu ve turnuvayı üçüncü tamamladı.

Turnuvanın sonunda takımlar kupalarını Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç’in elinden aldı. Turnuvaya katılan takımlara teşekkür eden Bergama Belediye Başkanı Mehmet Gönenç, “Bu yıl üçüncüsünü düzenlediğimiz Galenos Cup’ta basketbolun heyecanını bizlere yaşatan tüm takımlarımızı yürekten kutluyorum. Bir önceki turnuvada burada misafir ettiğimiz ve şu an süper ligde mücadele veren takımlarımız var. Ve her geçen yıl Bergama’da düzenlediğimiz turnuvalara ve spora olan ilginin artması bizleri mutlu ediyor. Umuyorum ki ileriki yıllarda Bergama’nın genç yeteneklerini de bu turnuvalarda ve çok iyi yerlerde izleme fırsatı buluruz. Tüm emeği geçenlere teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
Etiketler :
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER TÜRKİYE BASKETBOL LİGİ HABERLERİ
Detay Sağ 1 - 300x250 (google)
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
Detay Sağ 2 erboy  - 300x250