BÖLGESEL LIG SONUÇLAR VE PUAN DURUMU
Yazının Tarihi : 12/12/2011 11:15:42 AM
Yazının Okunma Sayısı : 2377
Yazının Kategorisi : Bölgesel Lig

BÖLGESEL LIG SONUÇLAR VE PUAN DURUMU

Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi'nde bu hafta oynanan karşılaşmalarda alınan sonuçlar ve neticesinde oluşan puan durumları şöyle:

Zirve ÜniversitesiInönü Üni. Akademispor92-71
YesilyurtITO77-37
Istanbul Teknik Üni.Kirklareli Belediyesi100-53
AltayDenizli Belediye61-105
Akhisar GençlerbirligiIzmir Bsb.50-119
RotekManisa Belediye68-71
Bornova BelediyesiBandirma Basketbol75-59
Izmit Basketbol IhtisasDüzce Belediye67-95
BeykozBüyükçekmece Basketbol61-73
Yalova BelediyesiKaramürsel Barbaros82-43
Trakya ErgeneDeniz Gücü83-49
FastbreakÇankiri Demirspor69-56
Sögütsen SeramikAnkara Üniversitesi105-55
Anadolu ÜniversitesiAfyon Telekom109-56
Kepez BelediyeKütahya Gençlik Merkezi91-82
Üniversiteler SporMersin Akdeniz Spor94-79
Mersin ModaKonyagücü76-91
Selçuklu BelediyesiNigde Belediye72-62
Kast. Özel Idare Köy HizmetleriYozgat Gençlik73-44
Elazig BelediyesiMunzur Koleji65-76
Bodrum BelediyesiNergiz76-82
Kusadasi GençlikMugla Ormanspor49-54
Trakya GücüIstanbul D.S.I.77-78
Doruk Günes SporAnkara Anadolu Basket64-105
Turgut Özal Üni.Ankara D.S.I. ERA57-72
Sehitkamil Belediye68 Aksaray Belediye41-67
Adiyaman BelediyeMelikgazi Belediye78-98
Zile SporYesilgiresun Belediye68-88
Samsun D.S.I.Atatürk Üniversitesi72-49
Edwards Cafe Idmanocagi SporBulancak Karadeniz75-61
Baglar BelediyeAnadolu Aslani92-71
Mardin Belediye GücüMardin Gençlik76-58

PUAN DURUMU
1.GRUP
STakimOGMAYPuan
1.Mugla Ormanspor55035524110
2.Denizli Belediye5413902999
3.Bodrum Belediyesi5233803417
4.Nergiz5233303527
5.Kusadasi Gençlik5233093367
6.Altay5052504455


2.GRUP
STakimOGMAYPuan
1.Izmir Bsb.55048726710
2.Manisa Belediye5413612909
3.Bornova Belediyesi5323723238
4.Bandirma Basketbol5233464317
5.Rotek5143194116
6.Akhisar Gençlerbirligi5053074705


3.GRUP
STakimOGMAYPuan
1.FMV Isik55039825010
2.Düzce Belediye64241638710
3.Yesilyurt5413722969
4.Izmit Basketbol Ihtisas6153334877
5.Bilecik Belediyesi4223172626
6.ITO6062954496


4.GRUP
STakimOGMAYPuan
1.Büyükçekmece Basketbol77056447714
2.Basaksehir65148733911
3.Trakya Gücü73455557310
4.Istanbul D. S. I.73448657910
5.Yalova Belediyesi73451950110
6.Beykoz7254775179
7.Karamürsel Barbaros7164575598


5.GRUP
STakimOGMAYPuan
1.Istanbul Teknik Üniversitesi66052334612
2.Trakya Ergene65145437411
3.Sisli5323903968
4.Çorlu Belediyesi5233674087
5.Deniz Gücü6153454357
6.Kirklareli Belediyesi6064005206


6.GRUP
STakimOGMAYPuan
1.Sögütsen Seramik88084441116
2.Ankara Anadolu Basket87173157015
3.Ankara D. S. I. Era86260051814
4.Ankara Üniversitesi84457360412
5.Fastbreak84453365912
6.Çankiri Demirspor82650862710
7.Turgut Özal Üni.8174506519
8.Doruk Günes Spor8084946938

7.GRUP
STakimOGMAYPuan
1.Boluspor4403852848
2.Kepez Belediye4313743317
3.Kütahya Gençlik Merkezi4223063236
4.Anadolu Üniversitesi4133433435
5.Afyon Telekom4042513784

8.GRUP
STakimOGMAYPuan
1.68 Aksaray Belediye76150443213
2.Adanaspor66054127712
3.Mersin Akdeniz Spor74349254611
4.Konyagücü74348650711
5.Üniversiteler Spor7255496079
6.Mersin Moda7164505688
7.Sehitkamil Belediye7163924778


9.GRUP
STakimOGMAYPuan
1.Zirve Üniversitesi5414363589
2.Selçuklu Belediyesi5414313289
3.Nigde Belediye5323933488
4.Melikgazi Belediye5324003788
5.Inönü Üni. Akademispor5143604316
6.Adiyaman Belediye5053204975

10.GRUP
STakimOGMAYPuan
1.Yesilgiresun Belediye88078839816
2.Samsun D. S. I.87156044715
3.Kast. Özel Idare Köy Hizmetleri86258452114
4.Edward's Coffee Idmanocagi85346946413
5.Atatürk Üniversitesi83551759611
6.Zile Spor82649861010
7.Bulancak Karadeniz8173594798
8.Yozgat Gençlik8084196798

11.GRUP
STakimOGMAYPuan
1.Anadolu Aslani65151839011
2.Baglar Belediye64249439610
3.Elazig Spor5414043279
4.Munzur Koleji6333764369
5.Elazig Belediyesi6153544637
6.Ziya Gökalp Lisesi5052964305

12.GRUP
STakimOGMAYPuan
1.Batman Petrol3302761766
2.Mardin Belediye Gücü3212142115
3.Mardin Gençlik3121802384
4.Hakkari Atatürk And. Lis.3032042493
5.Belediye Van000000



İsminiz E-Posta
Yorumunuz






Bu Kategorideki Diğer Yazılar

 BOSTANLISPOR'DAN FARKLI PROVA
BOSTANLISPOR'DAN FARKLI PROVA Bostanlıspor basketbol takımı, kendi grubunda yer alan Altay basketbol takımı ile yaptığı hazırlık maçında farklı galibiyete ulaştı: 76-36.

 BOSTANLISPOR ANTRENMANDA BAYRAMLAŞTI
BOSTANLISPOR ANTRENMANDA BAYRAMLAŞTI Erkekler Basketbol Bölgesel Ligi’nde şampiyonluğa oynayıp, hedefini 2. Lig olarak belirleyen Bostanlıspor A Basketbol takımı çalışmalarını bayramda da sürdürüyor…

 GÜCÜMSPOR, AFYON KARŞISIDA 2.MAÇTA DA GALİP
GÜCÜMSPOR, AFYON KARŞISIDA 2.MAÇTA DA GALİP Erkekler Bölgesel Lig takımlarından Gemlik Gücümspor, Afyonkarahisar Belediyesi ile yaptığı ikinci hazırlık maçından da 79-76'lık skorla galip ayrıldı.

 GEMLİK GÜCÜMSPOR SAKARYA'YI YENDİ
GEMLİK GÜCÜMSPOR SAKARYA'YI YENDİ Bu sezon Erkekler Basketbol Bölgesel Ligi 7.grup’da mücadele edecek olan Sakarya Büyükşehir Belediyesi ile Gemlik Gücümspor arasında oynana hazırlık maçında Gemlik Gücümspor sahadan galibiyetle ayrıldı.

 MELİKŞAH CUP'TA İKİNCİ GÜN TAMAMLANDI
MELİKŞAH CUP'TA İKİNCİ GÜN TAMAMLANDI Erkekler Basketbol Bölgesel Ligi'nin yeni takımı Melikşah Üniversitesi'nin düzenlediği Melikşah Cup'ta ikinci gün oynanan karşılaşmalarla tamamlandı.

 MELİKŞAH CUP BAŞLIYOR
MELİKŞAH CUP BAŞLIYOR Erkekler Bölgesel Basketbol Liginin güçlü ekipleri Melikşah Üniversitesi’nin düzenlediği Melikşah Cup organizasyonunda bir araya geliyor.

 BOSTANLISPOR'DAN 4 İMZA BİRDEN...
BOSTANLISPOR'DAN 4 İMZA BİRDEN... Erkekler Basketbol Bölgesel Ligi’nde hedefini 2.Lig olarak belirleyen Bostanlıspor, 4 isimle daha sözleşme imzalayarak transferi sürdürdü.

 ATEŞDAĞLI: HER MAÇI KAZANMAK İÇİN SAHAYA ÇIKACAĞIZ
ATEŞDAĞLI: HER MAÇI KAZANMAK İÇİN SAHAYA ÇIKACAĞIZ Erkekler Basketbol Bölgesel Ligi takımlarından Adanaspor hazırlıklarını devam ettirirken, Baş Antrenör Şahin Ateşdağlı basın toplantısı düzenledi.

 ÜNİVERSİTELER GENÇLİK HAZIRLIK MAÇLARINA BAŞLADI
ÜNİVERSİTELER GENÇLİK HAZIRLIK MAÇLARINA BAŞLADI EBBL Kayseri temsilcilerinden 5.grupta mücadele edecek olan Üniversiteler Gençlik ve Spor Kulübü bu sezon ki ilk hazırlık maçını Tokat-Turhal'da Yeni Belediyespor ile yaptı ve mücadeleyi Üniversiteler Gençlik ve Spor Kulübü takımı 76-66 kaybetti.

 ZİRVE ÜNİVERSİTESİ EN UZUN TRANSFERİNİ YAPTI
ZİRVE ÜNİVERSİTESİ EN UZUN TRANSFERİNİ YAPTI Zirve Üniversitesi Basketbol Takımı iki başarılı oyuncuyu daha renklerine bağladı. Türkiye’nin önemli uzunlarından olan 2.17 boyundaki Volkan Çetintahra ve gelecek vaad eden genç oyuncu Hakan Eryüz ile birer yıllık sözleşme imzalandı.


 BOSTANLISPOR TRANSFERE HIZLI BAŞLADI
BOSTANLISPOR TRANSFERE HIZLI BAŞLADI Bu sezon Erkekler Basketbol Bölgesel Ligi’nde mücadele edecek olan ve hedefini 2.Lig olarak belirleyen Bostanlıspor transfere hızlı bir giriş yaptı.

 ERKEKLER BÖLGESEL LİG'DE GRUPLAR BELLİ OLDU
ERKEKLER BÖLGESEL LİG'DE GRUPLAR BELLİ OLDU Türkiye Basketbol Erkekler Bölgesel Lig'de gruplar belli oldu. Bugün Ankara'da çekilen kuralar sonucunda 1. turda mücadele edecek 12 grup belirlendi. İşte Bölgesel ligin grupları:

 BOSTANLISPOR'DAN AÇIKLAMA
BOSTANLISPOR'DAN AÇIKLAMA Geçtiğimiz günlerde yeni bir oluşumla basketbol şubesini özerkleştiren Bostanlıspor'da Basketbol Şube yönetiminden bir açıklama yapıldı.


 KEPEZ BASKETBOL YENİ SEZONA HAZIR
KEPEZ BASKETBOL  YENİ SEZONA HAZIR Kepez Belediyespor Erkek Basketbol Takımı yeni sezona, Kepez Belediyesi Spor Salonu’nda yaptığı antrenmanlarla sıkı bir şekilde hazırlanıyor.

 ATEŞDAĞLI: BU KADROYLA ÇIKMALIYIZ
ATEŞDAĞLI: BU KADROYLA ÇIKMALIYIZ Adanaspor Basketbol Takımı Baş Antrenörü Şahin Ateşdağlı, 2. Ligde üst düzey takımların kadrolarında yer alabilecek oyuncuları bir araya getirdiklerini belirtti ve "Bu kadroyla çıkmamız lazım" dedi.

 KOCADON'DAN BODRUMSPOR'A DESTEK
KOCADON'DAN BODRUMSPOR'A DESTEK Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrumspor Basketbol Takımı'nı antrenmanlarını yaptığı Bodrum Belediyesi Binnaz Karakaya Spor Salonu'nda ziyaret etti.

 KEPEZ BELEDİYE YENİ SEZONA HAZIR
KEPEZ BELEDİYE YENİ SEZONA HAZIR Kepez Belediyespor Erkek Basketbol Takımı yeni sezona, Kepez Belediyesi Spor Salonu’nda yaptığı antrenmanlarla sıkı bir şekilde hazırlanıyor.

 BOSTANLISPOR ENGİN GENÇOĞLU'NA EMANET
BOSTANLISPOR ENGİN GENÇOĞLU'NA EMANET Erkekler Basketbol Bölgesel Ligi'nde mücadele edecek olan Bostanlıspor Basketbol takımı sezon başında Pınar Karşıyaka’nın yardımcı antrenörlüğünden ayrılan Engin Gençoğlu ile başantrenör olarak anlaştı.

 ADANASPOR'DAN İKİ TRANSFER DAHA
ADANASPOR'DAN İKİ TRANSFER DAHA Erkekler Basketbol Bölgesel Lig'nde mücadele edecek olan Adanaspor, Yalçın İhsan Azizmahmutoğlu ve Alper Yüce’yi kadrosuna kattı.

 ADANASPOR'A MEDLİNE DESTEĞİ
ADANASPOR'A MEDLİNE DESTEĞİ Erkekler Basketbol Bölgesel Ligi ekiplerinden Adanaspor'un 2013-14 sezonundaki sağlık sponsorluğunu Medline Adana Hastaneleri üstlenecek.

 ÜNİVERSİTELER GENÇLİK'E SİMFER SPONSOR OLDU
ÜNİVERSİTELER GENÇLİK'E SİMFER SPONSOR OLDU EBBL’de mücadele edecek olan Üniversiteler Gençlik ve Spor Kulübü sezon öncesinde Simfer firması ile sponsorluk anlaşması yaptı.

 BOSTANLISPOR BASKETBOLA GÜÇLÜ YÖNETİM
BOSTANLISPOR BASKETBOLA GÜÇLÜ YÖNETİM Bölgesel Ligdeki hedefi 2. Lig olan Bostanlıspor Basketbolda özerk bir yönetim kurdu. İlk toplantısını yapan Bostanlıspor Basketbol Şube Yönetimi şube başkanlığına, Karşıyaka Spor Kulübü’nün tribün liderlerinden, restoran işletmecisi Altar Toker’i getirdi.

 BÖLGESEL LİGE KATILACAK TAKIMLAR BELLİ OLDU
BÖLGESEL LİGE KATILACAK TAKIMLAR BELLİ OLDU Türkiye Basketbol Federasyonu Ligler Direktörlüğü 2013 – 2014 sezonunda Erkekler Bölgesel Lig'de yer alacak takımların listesini açıkladı.

 ADANASPOR'DAN ÜÇ TRANSFER DAHA
ADANASPOR'DAN ÜÇ TRANSFER DAHA Erkekler Basketbol Bölgesel Ligi'nde mücadele eden Adanaspor, Osman Obuz, Adil Özdemir ve Akif Özdemir’i kadrosuna kattı.

 MELİKŞAH BASKETBOL YÜKSEKOVALI ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU
MELİKŞAH BASKETBOL YÜKSEKOVALI ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU Melikşah Üniversitesi tarafından yürütülen ve 2013 Yılı Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından da desteklenen Eğitimde Gönül Köprüsü Projesi çerçevesinde Yüksekova'dan gelen lise öğrencileri, Mlikşah Basketbol takımıyla mangalda bir araya geldi.

 Yazarlar
Avni Erboy
Avni Erboy
Avni Küpeli
Avni Küpeli
Esat Yılmaer
Esat Yılmaer
Cavit Altunay
Cavit Altunay
Burak Yarkent
Burak Yarkent
Ates Özerk
Ates Özerk
Cem Çagal
Cem Çagal
Hakan Yigit
Hakan Yigit
Hasan Ercazip
Hasan Ercazip
Mert Erboy
Mert Erboy
Murat Murathanoglu
Murat Murathanoglu
Mustafa Simsek
Mustafa Simsek
Taylan Dündar
Taylan Dündar
Recep Eser
Recep Eser
Sezai Erdül
Sezai Erdül
Onur Berberoglu
Onur Berberoglu
Bay Pota
Bay Pota
Taner Baş
Taner Baş
Hakan Gerin
Hakan Gerin
İnanç Akdım
İnanç Akdım
 Liglerdeki Puan Durumu ve Maç Sonuçları
Beko Basketbol Ligi Beko Basketbol Ligi
Türkiye Basketbol Erkekler 2.Lig Türkiye Basketbol Erkekler 2.Lig
Kadınlar Basketbol Ligi Kadınlar Basketbol Ligi
Ispanya Basketbol Ligi Ispanya Basketbol Ligi
Almanya Basketbol Ligi Almanya Basketbol Ligi
Yunanistan Basketbol Ligi Yunanistan Basketbol Ligi
Fransa Basketbol Ligi Fransa Basketbol Ligi
Italya Basketbol Ligi Italya Basketbol Ligi
Adriyatik Ligi Adriyatik Ligi
Ispanya Basketbol 2.Ligi Ispanya Basketbol 2.Ligi
 Kategoriler
BEKO BASKETBOL LİGİ (2806)
TÜRKİYE BASKETBOL ERKEKLER 2.LİG (1624)
KADINLAR BASKETBOL LİGİ (913)
THY EUROLEAGUE (867)
EUROCUP (197)
EUROCHALLENGE (271)
NBA (573)
BAYANLAR EUROLEAGUE (184)
KADINLAR EUROCUP (104)
SPOR TOTO TÜRKİYE KUPASI (244)
Bayanlar (50)
Erkekler (194)
MİLLİ TAKIMLAR (493)
İDDAA (59)
GENEL (714)
KADINLAR BASKETBOL 2.LİGİ (364)
TÜRKİYE BASKETBOL ERKEKLER 3.LİG (185)
TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL (114)
ALT YAPI (315)
YEREL LİGLER (6)
EUROBASKET 2013 (89)
YAZARLAR (885)
ERKEKLER ÜNİVERSİTELER LİGİ (21)
KADINLAR ÜNİVERSİTELER LİGİ (5)
TÜM BASKETBOL HABERLERİ (11277)
 
BASKETBOLİG'de yer alan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Erboy Yayıncılık, Reklamcılık, Özel Eğitim Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi'ne aittir.
İzin alınmadan ancak kaynak gösterilerek iktibas edinilebilir.
www.kimseduymasin.com - www.karsiyakahaber.com - www.spor35.com - www.tatildedektifi.com